Een vorstelijke dag uit in Leiden/Noordwijk
We vertrekken rond 08.30 uur naar Leiden voor een vorstelijke dag uit. Bij aankomst in Leiden gaan we eerst genieten van een heerlijk kopje koffie/thee met een gebakje. Daarna starten we met een 2 uur durende oranje wandeling. Tijdens deze wandeling kom je tot de ontdekking wat de oranjes zoal met Leiden hebben. Waar woonden de prinsessen Beatrix en Margriet toen zij in Leiden studeerden? Welke grote invloed had Willem van Oranje (Willem de Zwijger) op de stad Leiden? Je ontdekt het allemaal tijdens deze wandeling!
Vanaf 12.30 uur heb je vrije tijd. Er is ook een mogelijkheid om deze vrije tijd te besteden in Noordwijk aan Zee. Heerlijk een paar uur over de boulevard wandelen, shoppen of lekker van het strand genieten. De bus brengt je daar naartoe en haalt je ook weer op.
Rond 15.30 uur vertrekken we vanuit Noordwijk naar Leiden en komen rond 17.30 uur weer aan in Gorinchem.
Inkoopprijs |
€ 55 |
Korting |
€ 12,50 |
PV leden prijs |
€ 42,50 |
Vragen en/of wensen?
Het bestuur is het aanspreekpunt voor vragen of wensen van alle activiteiten. Indien nodig zullen zij contact opnemen met het reisbureau of de betreffende locatie. Heb je vragen of wensen over deze reis, neem dan contact op met het bestuur van de PV via het contactformulier op de site of via info@pvrivas.nl.